Ticaretin geleceğini şekillendirmeye yardımcı olun

RBKSOFT BAYİLERİ

Kitlenizi e-ticaret’te başlatmak, mevcut bir mağazayı başka bir platformdan geçirmek veya ticaretle hobilerden para kazanmak istiyorsanız Rbksoft Bayilik Programına başvurmanızı öneririz.

Ekibimiz başvurunuzu dikkatlice inceleyecektir. Onaylanırsa, eğitim, destek, izleme, raporlama, ödemeler ve daha bir çok ayrıcalık sizi bekliyor.

Rbksoft, iştiraklerimizin başarısına bağlıdır. Bağlı kuruluş programımız, sektör lideri komisyon, destek ve kaynaklar sunar ve aylık ücret ödemeden ve minimum satış gereksinimi olmadan katılmak ücretsizdir.

İstediğiniz zaman telefon, e-posta veya canlı sohbet yoluyla öncelikli Rbksoft Bayilik desteği alın. Özel bir Ortaklık Yöneticisi, iş ortağı eğitimine erişim ve işinizi büyütmenize yardımcı olacak araçlarda özel indirimler alacaksınız.

ARIYORUZ...

HANGİ ŞEHİRLER

ANKARA

Ankara, Türkiye’nin başkenti ve en kalabalık ikinci ili. Nüfusu 2019 itibarıyla 5.639.076 kişidir. Bu nüfus; 25 ilçe ve bu ilçelere bağlı 1425 mahallede yaşamaktadır. İl genelinde nüfus yoğunluğu 215’tir.

ANTALYA

Antalya, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık beşinci şehri. 2018 sonu itibarıyla İl Nüfusu: 2.426.356’dır. İlin yüzölçümü 20.177 km²’dir. İlde km²’ye 115 kişi düşmektedir. 19 İlçe ve belediye, bu belediyelerde toplam 910 mahalle bulunmaktadır.

GAZİANTEP

Gaziantep ya da eski ve halk arasındaki adıyla Antep, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık dokuzuncu şehri. 2019 itibarıyla 2.028.563 nüfusa sahiptir.